wtorek, 19 lutego 2013

Taka informacja..Wiecie ostatnio ciągle tu wchodzę i patrze na te moje posty ..już bardzo długo nic nie wpisałam ale to dlatego..tłumaczyłam się szkołą i tym ,że nie mam czasu ..ale tak na prawdę..

Wiecie kilka miesięcy temu dostałam skierowanie do lekarza..nie będe kręcić mowa o psychologu. Tak. Psycholog. A przyczyną jego była..bulimia. I to przez to nie mam na nic siły ale..obiecuje wam teraz ,że wróce do was i zacznę pisać ..teraz mam ferie a książka jest w internacie i nie mam tego zrobić ale jak najszybciej będe spisywać..no więc trzymajcie sie a będzie dobrze..

Pozdrawiam Asia. 

1 komentarz:

  1. **Spam***Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz :)**

    Claire Evans, zwykła nastolatka kochająca śpiewać, ciesząca się każdą chwilą w życiu. Pewnego dnia wszystko zostaje jej odebrane. Przyjaciele, chłopak...Przeprowadzając się w nowe miejsce, Claire myśli ,że już nigdy nie zazna szczęścia...Czy aby na pewno ma rację? Jej życie wywróci się do góry nogami, gdy pojawi się w nim najsławniejszy boysband na świecie. Czy jeden z chłopaków namiesza jej w głowie? Będą przyjaciółmi...A może kimś więcej? Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

    Serdecznie zapraszam na bloga : http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń